Show all

II Ogólnopolski Puchar Niepodległości WYGRANY !

W miniony weekend w hali WKT Mera w Warszawie pojawiło się rekordowe 88 tenisistów i tenisistek, członków i sympatyków Stowarzyszenia Tenisowo-Narciarskiego Klub Dziennikarzy Media oraz rzesze przyjaciół i kibiców tenisa ziemnego.  Rozgrywano II Ogólnopolski Puchar Niepodległości Dziennikarzy, uświetniający obchody 99. rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.

Trudno nie zgodzić się ze słowami organizatorów:

„Perełką turnieju zgodnie z przewidywaniami okazała się rywalizacja par mieszanych. W niej rewelacyjnie zaprezentował się tryskający pozytywną energią duet Anna Majewska/Rafał Jaworski. W półfinale Anna i Rafał zmierzyli się z triumfatorami zeszłorocznej edycji turnieju – parze Monika Małek/Lech Sidor. Gra bez kompleksów, umiejętna zmiana kierunków i precyzja zagrań zaowocowała sensacyjnym zwycięstwem Anny i Rafała w dwóch setach 6:4; 6:4. W finale para spotkała się z objawieniem tegorocznego turnieju mikstem Ewa Dalewska/Krzysztof Grygorowicz. Podbudowani zwycięstwem w półfinale i niesieni dopingiem dziennikarzy Anna i Rafał zaprezentowali gamę różnorodnych zagrań od agresywnych returnów poprzez skuteczne passing shoty i precyzyjne loby. To zaowocowało zwycięstwem w pierwszym secie i przełamaniami rywali w drugim secie. Wynik finału: Anna Majewska/Rafał Jaworski: Ewa Dalewska/Krzysztof Grygorowicz 6:4; 6:0.”

Podziękowania dla tych co nam kibicowali Area Phone Code 450 , dla sponsorów, dla organizatorów.